batak oyna

Afyon Batak

okey oyna

Batak oyunu en çok oynanan oyunlardan biridir. İskambil kağıtları ile en fazla 4 kişi ile oynanır. İhaleli batak ve ihalesiz batak olarak iki çeşidi vardır. Sitemiz batak oyunu oynanan bir sitedir. Sitemizde açılan oyun odalarında masa açabilir ve oyunu başlatabilirsiniz. Hangi batak oyununu seçerseniz kartlar ona göre dağıtılır. İhaleli batak oynayacaksanız eş seçiminizi oyun sitemiz belirler. Oyun esnasında sohbet imkanı vardır. Sohbet sırasında el hakkında konuşmak yasaktır. Uygunsuz sohbet edenler sitemiz tarafından engellenir. İhalesiz batak da koz sürekli maçadır. Dağıtılan kartlara göre ve elinizde bulunan maça sayısına göre kaç el alacağınızı belirlersiniz. Afyon batak sitemiz oyun öncesinde oyun hakkında bilgi verir. Sitemizde batak oynamak ücretsizdir.

afyon batak
afyon batak

Afyon Batak Oyna

Batak oyunu için önce kartların dağıtılması gerekir. Kart dağıtımı eşit olarak yapılır. Koz belirleme işi eli alan kişi ve eşindedir. Batak oyununda amaç yere atılan kağıdın bir yükseğini atarak kartları almaktır. Örnek verecek olursak yerde sinek 9 varsa sinek 10 atarak o kağıdı almaktır. Eğer elinizde sinek kağıdı yoksa koz atarak kağıdı alabilirsiniz. Koz atarak yerde ki kağıtları almak için en küçük kozdan başlayabilirsiniz. El sizde ise koz çekerek kozları toplamak da bir başka stratejidir. Afyon batak sitemizde oyun kuralları oyun başlamadan önce belirlenir ve sitemizde yayınlanır.

Afyon Batak Oyunları

Batak oyununda koz belirleme dağıtılan ele göre olur. Elinizde hangi kağıt çoksa ona göre elinizi belirlersiniz. Tabi eşli oynuyorsanız eşinizin elini de koza dahil edersiniz. Koz batak oyununda en değerli kağıttır. Afyon batak sitemizde eşli ve eşsiz batak oynama imkanı bulabilirsiniz. Sitemizde batak oynama odaları sohbet eşliğindedir. Oyuna tüm oyuncular geldikten sonra başlarsınız. Başla butonu ile oyun başlar ve kağıtlar bilgisayar tarafından otomatik olarak dağıtılır. Kozu belirledikten sonra oyuncu kağıdını masaya atar. Masaya atılan kağıdın bir üstü atılarak kağıt alınmaya çalışılır. Aynı tür kağıt atılması zorunludur. Aynı tür kağıt yoksa koz atılarak el alınır.

Afyon Batak Oyunu

Batak oyununda puanlama oyun başlamadan önce belirlenen elin alınması ile olur. Oyuncu eline göre kaç sayı alacağını belirler ve oyun sonunda belirlediği sayıyı almak zorundadır. Belirlediği sayıyı alamayan oyuncu batar. Eğer eliniz hiç oyun almaz derseniz ve oyun alırsanız yine batarsınız. Batak oyunu genel olarak 13 el oynanır. Bu 13 elin sonunda ki puanlar toplanır ve birinci belirlenir. Sitemizde batak oyunu için elin bitimi ile beraber puan tablosu otomatik olarak oluşur. Biten elin ardından tekrar başla butonu ile 2. el dağıtılır. Batak oynarken kağıtları takip etmek önemlidir. Bu sayese hangi kağıttan toplam ne kadar çıkmış anlayabilirsiniz. Afyon batak sitemize üye olarak hemen batak oynamaya başlayabilirsiniz.

“Afyon Batak” için 2 cevap

  1. selamettin engin dedi ki:

    boş masaya giriş yapalım

  2. selamettin engin dedi ki:

    lazoğlu 53 olarak giriş yaparsanız sevinirim 955 doğumluyum benden kötü söz hakaret gelmez iyi bir masaya giriş olursa sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin En Kaliteli Batak Oynama Sitesi


Dostlukların pekiştiği pişti gibi oyunlarının masaya vurulduğu çiz diyerek rakiplerini sinirlendirdiğiniz gerçek kağıt oyunları oynan adres. Sizler için hazırlanan sayfalarımızda dilediğiniz kadar üyeliksiz batak oyunları oynayın, Batak - Üyeliksiz batak oyna - Batak Oyna - Sohbetli Batak - Üyeliksiz Batak

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.