batak oyna

batak oyna koz maça

Batak Oyna Koz Maça

Batak oyunlarının vazgeçilmez oyunlarından biri olan koz maça oyunumuz aktif edilmiştir. Koz maça oyunumuzu bu sayfamız üzerinde oynaya bilecek ve oyunun nasıl olduğunu anlayacaksınız. Koz maça oyunundan anlamayan kullanıcılarımız ola bilir onları düşünerek ten alt kısma koz maça oyunun nasıl olduğunu anlatan bir yazı metni hazırladık yazı makalemizi tamamen okuduğunuz zaman batak oyna koz maça oyunumuzu tamamen anlamış olacak oynuyor olacaksınız.

Öncelikle batak oyna koz maça oyunumuzu anlaya bilmemiz için maça iskambil kartlarımızı tanımamız gerekiyor sizlere bu kısımda iskambil kartlarımızın ne anlama geldiğini nelere yaradığını ve hangilerinin yüksek ve düşük olduğunu anlatmaya çalışacağız resim resim adım adım okumaya devam edelim.

Resim 1; Alt resimde de gördüğünüz gibi maça iskambil destesi bulunmakta bu resimde A ile başlayıp 2 ile bitmekte yani En üst kısım olan a en alt kısım olan 2 sayısı olmaktadır. İskambil kartımızı kavradıktan sonra oyunu oynarken zorluk çekmeyeceksiniz.

maça iskambil

maça iskambil

Resim 2; Alt resimde görünen maça iskambil destesinin en önemli 2 kartı bulunmakta maça as maça papazı bu kartlar dağıtım esnasında sizin elinize ulaşır deste de yer alırsa oyuna 1 sıfır önde başladığınızın anlamına gelmektedir. Oyunumuz batak oyna oyunu esnasında ihale oyun adı gibi koz direk maça olmaktadır ve bu as ile papaz sizde olduğu zaman rakipleriniz maalesef oyuna bir adım geride başlamış olmaktadır.

maça as maça papaz

maça as maça papaz

Resim 3; Son resmimiz olan alt kısımdaki maça kızı evet bizlerde sizin gibi maça kızını görünce şaşırdık 🙂 daha çok süper bir kız olmuş, neyse konumuza dönecek olursak alt kısımdaki maça kızı kartımız üst kısım da yer alan maça as ile maça papaz dan sonraki en yüksek seviyeye sahip olan kartımız oluyor. ilk maça as daha sonra maça papaz ve ardından maça kızı gelmektedir. Kısaca oyun kart dağıtımı esnasında maça as ile papaz size geldiği esnada birde maça kızı elinize geçerse deme keyfine bal dök yala afedersiniz oyuna 1 değil 2 sıfır önde başlamış olursunuz.

maça kizi

maça kizi

Üst kısımlarda yer alan yazılarımızı iyice okumanızı tavsiye ediyoruz yazılı metnimizi tamamen bitirdikten sonra koz maça oyunu ile alakalı kafalarınızda hiç bir soru işareti kalmayacağının garantisini veriyoruz. Resimli anlatımları iyicene okumanızı öneriyor, oyunu kavraya bilmek içinde her satırı eksiksiz atlamadan okuyunuz.

Daha önceki konularımızdan biri olan canlı batak oyna oyun sayfamızı ziyaret ederek gerçek kullanıcı topluluğunun oluşturmuş olduğu profesyonel batak oyuncuların yer almış olduğu sayfamızda da batak oynama imkanı yakalaya bilirsiniz.

Türkiye'nin En Kaliteli Batak Oynama Sitesi


Dostlukların pekiştiği pişti gibi oyunlarının masaya vurulduğu çiz diyerek rakiplerini sinirlendirdiğiniz gerçek kağıt oyunları oynan adres. Sizler için hazırlanan sayfalarımızda dilediğiniz kadar üyeliksiz batak oyunları oynayın, Batak - Üyeliksiz batak oyna - Batak Oyna - Sohbetli Batak - Üyeliksiz Batak

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.