batak oyna

Batak Oyunları

Batak Oyunları

Batak oyunları sizlerde çok iyi biliyorsunuz ki kağıt üzerinde oynanan en yaygın oyunlardan biri olmaktadır. Onlarca batak oyunları türü bulunmaktadır. Bunları sizlere sırası ile sıralayacak olursak say say bitmeyeceğine emin ola bilirsiniz, ancak bizler sizler için önemli olan batak oyunlarını başlıkları ve özellikleri ile sizlere sıralamak istedik. Yazılı olan metnimizi tamamen okumanızı ve sayfamız içersin de sizlere sunulmuş olan bağlantıları takip ederek diğer batak oyunlarını ziyaret ederek batak oyna imkanlarından yararlana bilirsiniz.

batak oyunları
batak oyunları

En Önemli 5 Çeşit Batak Oyunları

  • Eşli ve Eşsiz Batak Oyunu

Eşli ve eşsiz batak oyunlarımız kullanıcılar tarafından daha çok rekabet gören ve popüler batak oyunlarımızdan birisi. Oyunu sizin seçtiğiniz yada oyunumuzun sizler için seçmiş olduğu tanıdığınız veyahut tanımadığınız biri ile ortak olarak oyunu oynaya bilir veya yanlız başınıza tek olarak oyun keyfini çıkara bilirsiniz.

  • İhaleli ve İhalesi batak oyunları

İhaleli ve İhalesiz batak oyunları şu şekilde olmaktadır. Oyunumuz içerisinde başladığınız zaman oyunda bir sayı belirlenir ve bu sayı toplandığı zaman oyunu kazanıyor toplanmadığı zaman kaybediyorsunuz ihale demek bu sayıyı belirlemek demektir. Ancak isterseniz birde ihalesiz seçeneğimizde batak oyununu sayı belirlemeden topladığınız puanı direk yazgoz dediğimiz not defterine ekleye biliyorsunuz.

  • Yapay Zeka Batak Oyunları Oyna

Bilgisayara karşı oynana yapay zeka batak oyunumuz sayesinde hiç problem yaşamadan birini beklemeden internet bağlantısı olmadan hızlıca batak oyununa bağlanacak ve bir insandan bile neredeyse akıllı olan yazılımımız sayesinde profesyonel oyun keyfi yaşayacak oynarken de bu sayede oyunu tamamen kavrayıp öğrenmenize yardımcı olacak bir geliştirilmiş bot sistemidir.

  • Paralı Batak Oyunu

Sizler için hazırlanmış ve sizler için geliştirilmiş batak oyunları arasında parmak ile gösterilen paralı batak oyunumuz sayesinde, hem oyundan büyük derece tat alacaksınız hemde cebiniz dolacak para kazanmaya başlayacaksınız. Oyunumuz başlarken kredi kartı ile yada sms yolu ile bir mevla ücret koyuyor ve oyunu birinci olarak bitiren kişi masaya yatırılmış olan bütün paraları hop cebine indirmiş oluyor. Hemen bu oyunu tamamı ile kavrayıp biran önce para kazanmaya başlaya bilirsiniz.

Yukarıda sizler için hazırlamış olduğumuz yazımızda elimizden geldiğince sizlere batak oyunlarını sıralamaya çalıştık. Ancak şunu iyi bilmelisiniz ki yapmacık yazılardan sakındığımız ve kullanıcılarımızı yanlış yönlendirmemek adına hiç bir yalan makale yazı girmedik ve tamamen bildiğimiz oyunları sizlere sunmaya çalıştık. Oyunlarımız arasında olması gereken ve bizlerin bilmediği bir batak oyun türü biliyorsanız bizlere iletişim kurarak bildire bilir sizler sayesinde sitemizde bir batak oyunu daha tanıtarak kullanıcılara ve insanlara faydalı olmaya devam ede biliriz.

Daha önceki konularımızdan biri olan batak indir sayfamızı ziyaret ederek batak oyunlarını indire bilir ve bilgisayarınız üzerinden bütün batak oyunlarını oynaya bilirsiniz.
Oyunumuz ile alakalı yada sitemiz ile alakalı ola bilecek tüm sorunlarınızı bize : websitelerim77@gmail.com Adresimizden ulaşa bilirsiniz batak oynama tercihinizi bizlerle yaptığınız için sizlere teşekkür eder iyi oyunlar oynamanızı dileriz.

Türkiye'nin En Kaliteli Batak Oynama Sitesi


Dostlukların pekiştiği pişti gibi oyunlarının masaya vurulduğu çiz diyerek rakiplerini sinirlendirdiğiniz gerçek kağıt oyunları oynan adres. Sizler için hazırlanan sayfalarımızda dilediğiniz kadar üyeliksiz batak oyunları oynayın, Batak - Üyeliksiz batak oyna - Batak Oyna - Sohbetli Batak - Üyeliksiz Batak

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.