batak oyna

batak oyna Oyna

Batak Oyunu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Batak oyunu nedir? – Aslında çok uzun bir geçmişe sahip olan batak oyunu iki binli yıllarda daha popüler ve daha etkili bir oyun olarak görülmeye başlanmıştır. Bir çok kahve hanede ve cafelerde bu oyunu oynayanların yaş aralıkları 18 ile 75’e kadar çıka bilmektedir. Popülerliğini her geçen gün sürdürmeye devam etmektedir.

Kaç tür batak oyunu vardır?

Batak; tamamen geniş kapsamlı bir oyun olduğu için bir oyun ile kısıtlı olmayıp sayısı bölgelere göre değişe bilmektedir. Mesela marmara bölgesinde yaklaşık 7 doğu ana dolu bölgesinde 11 çeşit oyun olmaktadır. Başlıca bunlar batak oyunları, ihaleli batak, koz maça batak, eşli batak, eşsiz batak olarak devam etmektedir.

Hizmetinizden nasıl yararlanabilirim? – Biz sizler için hazırlamış olduğumuz batak oyunumuzu tamamen ücretsiz ve bedava hizmet olarak siz kullanıcılarımıza sunmuş bulunmaktayız. Hizmetlerimizden istifade ede bilmeniz için sürekli sitemizi takip etmeniz gerekiyor ve konularımıza yorum yazarak bizlere bildirmeniz veya ziyaretçi defteri üzerinden bize ulaşa bilir iletişim formundan bizlere sitemizin hizmetlerinden yararlanmak istediğinizi bildire bilirsiniz.

Batak oyununun bizlere zararı olabilir mi? – Hayır tabiki de, aksine sizlere faydasının olduğu kısımlarda çok örneğin bilgisayar ortamında oynana batak oyunu sizleri dışarıdaki kötü olaylardan uzak tutuyor ve sizleri evinizde huzur dolu güvenli bir ortamda batak oyunu oynamanıza sebep oluyor. Zararları elbette vardır yok dememiz yalan ola bilir ama bunları ele alacak olursak en büyük zararı bağımlılık oluşturmaktır.

Batak Oyunu Genel Bakış

Batak Turnuvaları -En önemli oyunlardan biri olan batak oyunumuzu profesyonel yarışmacılar ile yarışarak oynaya bilecek bir birinden farklı kullanıcılar ile turnuvaya katılarak kendinizi batak oyununda ne kadar başarılı olduğunuzu kanıtlaya bileceksiniz.

Batak Kullanıcı Portföyümüz -Yüzlerce kullanıcıya sahip olan batak oyunu sitemiz. Bay ve Bayan kullanıcı kitlesi ile sizlere hitap etmektedir. Bir çok kullanıcıyı etkisi altında bırakan sitemiz kullanıcı portföyü ile başarısını göstermekte.

Batak Ziyaretçi Defteri; -Bir çok ziyaretçi sitemiz hakkında bırakmış olduğu notlara bakmak istiyorsanız ve sizlerde sitemiz hakkında ve kişisel fikirlerinizi bizlere sunmak istiyorsanız kullanıcılar için hazırlanmış olan ziyaretçi defterimizi ziyaret ederek bize not bıraka bilirsiniz.

Batak İletişim – Formu; Sizlere bizlere yazmak görüşlerinizi şikayetlerinizi bizlere 7/24 aralıksız hizmetlerimizden istifade edip bizlere çekinmeden iletişim formumuz üzerinden ulaşıp mesaj göndere bilirsiniz. Yada ( info@batakoyna.net ) mail adresimize yaza bilirsiniz.

batak oyna Salonları

Türkiye'nin En Kaliteli Batak Oynama Sitesi


Dostlukların pekiştiği pişti gibi oyunlarının masaya vurulduğu çiz diyerek rakiplerini sinirlendirdiğiniz gerçek kağıt oyunları oynan adres. Sizler için hazırlanan sayfalarımızda dilediğiniz kadar üyeliksiz batak oyunları oynayın, Batak - Üyeliksiz batak oyna - Batak Oyna - Sohbetli Batak - Üyeliksiz Batak

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.