batak oyna

bilgisayar ile batak oyna

Bilgisayar ile Batak Oyna

Çağımızın en büyük hastalığı kesinlikle internet tutkusudur. İnsanlar evde, işte, arabada, yolculukta her ortamda akıllı cep telefonları vasıtasıyla sanal ortama bağlanmakta ve burada zaman geçirmekteler. Çoğu zaman iş için bağlanılsa da eğlence içinde internete bağlandığımız ve saatlerce takıldığımız zamanlar olmuştur.
Bilgisayar da insanların en çok eğlenceli zaman geçirdiği için tercih ettiği yerler oyun siteleridir. Geçmişte kahve kültürü içinde yer alan pek çok oyun; okey, batak, tavla vs. gibi… Günümüzde rahatlıkla internet ortamında oynanabilen oyunlardır. Biz bu yazımızda bilgisayar ile batak oyna oyunu hakkında biraz bilgi vermek istiyoruz. Yazılı makalemizi sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz sonuna kadar okuduğunuz zaman bilgisayar ile batak oyna kavramını çözmüş olacaksınız, sorun yaşadığınız zamanlar bizlere en iletişim adresinden ulaşa bilirsiniz.

bilgisayar ile batak oyna

bilgisayar ile batak oyna

Reel yaşamın içinde en az 2, en çok da 4 kişilik bir oyuncu kadrosu gerektiren Batak oyunu için internette ortamında oyuncu aramanıza gerek kalmamaktadır. Şöyle ki girmiş olduğunuz batak oyunu sitesinde zaten sizin gibi birçok oyuncu bulunmaktadır. Salonlar da bulunan herhangi bir masaya girebileceğiniz gibi kendinizde bir masa açarak, masa sahibi konumunda oyunu başlatabilirsiniz. Masa açtım, masa dolar mı kaygısını kesinlikle yaşamayınız. Çünkü batak tutkunları internet ortamında saatlerce oyun oynadığı için mutlaka, sizin masanızda kısa bir zaman diliminde dolacaktır. 24 saat kesintisiz online batak oyunu içinde bulunan insanlar olduğunu da unutmayın. Tamamen ücretsiz ve tamamen bedava olan bilgisayara karşı batak oyna oyunumuz sizler için hazırlanmış geliştirilmiş en son sistem script kullanmaktadır.

Bilgisayara Karşı Batak Oyna

Bilgisayarla Batak oynamanın artıları saymakla bitmez. Ev ortamında, kendi konforunuzda bu oyunu sınırsız bir şekilde oynama imkanına sahip olursunuz. Ayrıca sanal ortamda birçok site size Bedava Batak oyna keyfini sunacaktır. Yani isterseniz saatlerce siteden kalın ve oyun oynayın. Ya da hiç siteden çıkmayın. Bunun için tek kuruş para ödemeniz gerekmez. Buda internette bu oyunu oynamanın en keyifli yanlarından bir tanesidir. Çünkü bugün reel de bir lokale veya kahveye dahi gitseniz bu oyunu oynamak için bir ücret ödersiniz.

bilgisayar batak oyunları

bilgisayar batak oyunları

Batakoyna.net bu konuda kendini çok geliştirmiş bir sitedir. Batak tutkunları burada sınırsız oyun oynamanın keyfine varabilmektedirler. İnternette oyun oynayan kullanıcıların en büyük sıkıntılarından biri olan oyunun takılması ya da donması gibi problemlerin hiçbiri ile bu site bünyesinde ki oyunlarda karşılaşmazsınız. Sitede sürekli olarak online oyun oynayan oyuncuların bulunması da sizin için ekstra bir artıdır. Gecenin yarısında veya sabahın köründe zaman geçirmek için Batak oynamak istediniz, tek yapmanız gereken siteye gelmek ve bir masa açmaktır. Birkaç dakika içinde masanız dolacaktır ve keyifli zaman geçirmenin tadına varabileceksiniz.
Eşli Batak Oyna, bu oyunun en keyifli oynandığı türüdür. Oyun bireysellikten eşli oyuna dönüşür. Bu oyun için masada 4 oyuncu bulunmalıdır. 2 + 2 şeklinde eşleşen oyuncular, ortakları ile birlikte oyunu kazanmak için mücadele ederler. Eşli oyunun en büyük keyfi, hiç tanımadığınız bir oyuncu masada eşiniz konumuna gelir ve onun yaptığı hatalar sizi, sizin yaptığınız hatalar da onu bağlar konuma geçersiniz. Buda doğal olarak ikilinin özelde muhabbet etmesine sebebiyet verir. Çünkü hata yapmamaları için eşleri ile ortak bir strateji belirlemeleri gerekir. Bu tarz ikili oyunlar, hem oyun açısından çok keyiflidir, hem de ikili sohbetleri ile insanların daha çok haz almasını sağlar.

bilgisayara karşı batak oyna

bilgisayara karşı batak oyna

En az bir deste iskambil kağıdı ile oynanan Batak oyunu, son yıllarda internet üzerinden en çok oynanan oyun olmuştur. Eski kahve kültüründen tamamen sıyrılmıştır. İnternet ortamında bu oyunu erkeklerin ve kızların bir arada oynayabilmesi, bayanlarında bu oyunu daha severek oynamasına imkan tanımıştır. Sizde bu keyifli oyunu oynamak ve yeni insanlar tanımak istiyorsanız, Batakoyna.net sitesini ziyaret ediniz ve oyuna tabi olunuz.

Bir önceki yazımız olan batak oyna koz maça başlıklı makalemizde batak oyunlarının en popülerlerinden biri olan koz maça hakkında bilgiler verilmektedir.

Türkiye'nin En Kaliteli Batak Oynama Sitesi


Dostlukların pekiştiği pişti gibi oyunlarının masaya vurulduğu çiz diyerek rakiplerini sinirlendirdiğiniz gerçek kağıt oyunları oynan adres. Sizler için hazırlanan sayfalarımızda dilediğiniz kadar üyeliksiz batak oyunları oynayın, Batak - Üyeliksiz batak oyna - Batak Oyna - Sohbetli Batak - Üyeliksiz Batak

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.