batak oyna

Gömmeli Batak

okey oyna
Gömmeli Batak, Oyunu Oyna oyunlarının en popüleri olan gömmeli batak oyna, son zamanlarda en çok aranan kağıt oyunlarından biri haline gelmiştir. Gömmeli batak oyunu maalesef bir çok sitede yer almıyor yada bulunamıyor bulunması zor olan bir oyun haline gelmiş durumda. Sitemiz olarak sizler için hazırlamış olduğumuz gömmeli batak oyunu oyna sayesinde bu sorunları ortadan kaldırmış bulunmaktayız. Bire bir den tutun iki kişilik, üç kişilik ve dört kişilik uygulamaları sayesinde çoklu kişilerle gömmeli batak oynaya bileceksiniz.

Gömmeli Batak Oyna

Üstelik hiç bir ücret talep edilmeden oynanan gömmeli batak oyunumuz sizler için tamamen bedava olarak hazırlanmıştır. Sitemiz içerisinde sizlerden herhangi bir ücret talep eden olursa bizlere hemen iletişim kısmından yazarak bizleri bilgilendire bilirsiniz.

AKILLI TELEFON VE TABLETLERDE GÖMMELİ BATAK OYUNU

Özel yazılımı sayesinde nerede olursanız olun gömmeli batak oyunumuzu oynamaktan mahrum kalmamış olacaksınız. Batak Oyna olarak hazırlanmış olan oyunumuzda isterseniz cep telefon tablet gibi akıllı cihazlarınızdan gömmeli batak oyununa erişim sağlaya bilecek bu oyunumuzu dilediğiniz yerde oynaya bileceksiniz. İster piknikte, evde, işte, ofiste, yolculuk esnasında internet olan her yerde oynama imkanı yakalaya bileceksiniz.

Gömmeli batak tamamen iskambil kağıdı ile 1,2,3,4 kişilik oynana bilen bir oyundur. 2 kişilik oynanacak olan oyunumuzda kağıtlarımız dan 4 adet yere bırakılır kalan kağıtlar 2 kişi arasında dağıtılarak oynana bilir. 3 kişilik oynanacak gömmeli batak oyunumuzda da aynı keza 4 adet iskambil kağıdını masaya bırakarak kalan iskambilleri 3 kişi arasından dağıtarak oynaya bilirsiniz.

GÖMMELİ BATAK OYNARKEN SİZLERE SUNULAN FIRSATLAR

Gömmeli Batak Oyunu Oyna iskambil kağıt oyunumuzu oynarken sizler için hazırlamış olduğumuz fırsatlardan istifade ede bileceksiniz. Oyunu oynadığınız zaman oyun arkadaşınıza ikramlarda buluna bilecek veyahut oyun esnasında istek parçalarda bulunarak batak oynarken rakiplerinize yada eşinize şarkılar armağan ede bileceksiniz. Üstelik oyun oynadıkça puan kazana bilecek bu puanları fıstık gibi özel paralara çevire bilir süper hediyeler kazana bilirsiniz.

Batakoyna.Net – olarak sizlere en iyi batak oyunu oynaya bilme ortamı ve platformu kurmak için ekip arkadaşlarımız ile 7/24 uğraşarak yeni teknoloji ve yılların en trend batak oyunlarını öğreniyor sizler için hazırlayarak sizlere sunuyoruz.

Bir önceki yazımız olan Boş Zamanlarınızı Batak Oynayarak Değerlendirin başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin En Kaliteli Batak Oynama Sitesi


Dostlukların pekiştiği pişti gibi oyunlarının masaya vurulduğu çiz diyerek rakiplerini sinirlendirdiğiniz gerçek kağıt oyunları oynan adres. Sizler için hazırlanan sayfalarımızda dilediğiniz kadar üyeliksiz batak oyunları oynayın, Batak - Üyeliksiz batak oyna - Batak Oyna - Sohbetli Batak - Üyeliksiz Batak

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.