batak oyna

iletişim

BatakOyna.NET – İletişim Forum Sayfası

Sevgili batakoyna.net kullanıcıları sizler için hazırlamış olduğumuz bu forum sayfamızda dilediğiniz zaman bize ulaşa bilirsiniz. Sitemiz ile alakalı ola bilecek sorunları ve şikayetlerinizi bizlere lütfen bildiriniz. Önerilerinizi özellikle bekliyor olacağımızı bildirmek istiyoruz batak oyna olarak mesajlarınızı önemli olarak biliyor ve önemsediğimizi ifade etmek isterim.

Forum Kullanımı

1) Adınızı ve soy adınızı yazan alanımıza gerçek ad ve soy adınızı iletirseniz sizlere geri dönüşümüzde isminiz ile hitap ede bilmemizde sorun yaşamamış oluruz.

2) E-mail adresinizi doğru girmenizi kesinlikle öneriyoruz, çünkü bize yazacağınız mesajınıza geri dönüşlerimizi 24 saat içerisinde gireceğiniz e-mail adresine göndermekteyiz.

3) Telefon numaranızı girme zorunluluğunuz yoktur, ancak girmiş olduğunuz telefon amacı canlı destek talebi olmaktadır. Gireceğiniz telefon numarasına destek ekip çalışanları 24saat içerisinde dönüş yapacaktır.

4) Bizlere ne için ulaşmak istediğinizi belirtici kısmı seçerken reklam birimi sitemiz ile alakalı reklam çalışmaları tanıtım gibi çalışmalar için direk yetkili birimi bildirmektir.

5) Mesajlarınızı anlaşılır bilir biçimde kısa ve öz şeklinde yazar iletirseniz yardımınızı hızlı şekilde alacağınızı bilmenizi isteriz.

Bizimle iletişim kurmak için sosyal medya baglantılarımızı kullana bilir yada ( info@batakoyna.net ) adresine email göndere bilirsiniz.

Türkiye'nin En Kaliteli Batak Oynama Sitesi


Dostlukların pekiştiği pişti gibi oyunlarının masaya vurulduğu çiz diyerek rakiplerini sinirlendirdiğiniz gerçek kağıt oyunları oynan adres. Sizler için hazırlanan sayfalarımızda dilediğiniz kadar üyeliksiz batak oyunları oynayın, Batak - Üyeliksiz Batak Oyna - Batak Oyna - Sohbetli Batak - Üyeliksiz Batak

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.