batak oyna

Robotla Batak Oyna

okey oyna

Robotla batak oyna, oyunu sayesinde hiç vakit kaybetmeden sizler için hazırlanmış olan, robot sistemi sayesinde batak oyunu oynaya bileceksiniz. Bu özellik sayesinde oyunu öğrenmeniz kolaylaşacak ve sizlerde kısa sürede usta bir batak oyuncusu olacaksınız.

robotla batak
robotla batak

Robotla Batak Oynamak

Sevilen oyunlardan birisi olan iskambil kağıtlarında batak oyunudur. Bu oyunu oynamanız içinde oyunu iyi biliyor olmanız gerekmektedir. Aksi halde oyunu kaybet de bilirsiniz. Gerçek kullanıcılarla oynamaya başlamadan önce robot sistemi sayesinde önce batak oyununu robotla oynayarak kendinizi geliştire bilirsiniz. Böylelikle oyunu öğrenmenizde hızlı bir ivme yakalamış olacaksınız.

Robotla batak; Oyunu sizlere katacağı artılardan bahsetmek istiyorum. Bu artılar şöyle; 1) Robot sistemimiz içerisinde kaybedeceğiniz oyunlardan dolayı kesinlikle puanını eksilmeyecektir. 2) Oyun içerisinde kesinlikle canlı üye bulunmamaktadır. Tamamen özel hazırlanmış bot sistemlerimiz yer almaktadır. 3) Robotla batak oyna sayesinde oyunun inceliklerini daha kolay yoldan öğrenmiş olacaksınız.

Robot Batak Oyununu Hemen Nasıl Oynaya Bilirim

Oyunumuzu hemen oynamak için yapmanız gereken alt kısımda sizler için oynama sayfamız bulunmaktadır. Bu sayfamız sayesinde hemen oyuna giriş sağlaya bilirsiniz. Takip etmeniz gereken çizelgemiz şu şekildedir. Öncelikle oyun salonuna giriyorsunuz daha sonra burada karşınıza çıkacak olan pencerede yeni masa oluştur sekmesini tıklıyoruz. Açılan pencerede size masa özellikleri nasıl olması gerektiği söylenmektedir. Bu kısımda bot sekmesinde kaç adet bot olmasını istiyorsunuz diye seçenek göreceksiniz. Burada yapmanız gereken bot miktarını belirtmek ve masayı oluştur demek olacaktır.

Dilerseniz Google sayfasını ziyaret ederek burada bulunan batak sitelerinde batak oyunları oynaya bilir ve googlenin sizler için sağlamış olduğu güvenli sitelerde hemen oynama imkanı bula bilirsiniz.

Batak oyunları arasında en çok oynanan oyunlardan birisi ihaleli batak olmaktadır. Robot sayesinde bu oyunu öğrenmenizde mümkün kağıt oyunlarının tüm özellikleri salon listesinde sizlerin karşısına çıkacaktır bu kısımda tek yapacağınız hangi oyunu öğrenmek istiyor olduğunuz ve kaç adet robotun oyununuza katılmasını istediğinizi belirtmek olacaktır. Bu sistem sayesinde bir çok bay/bayan kullanıcımız batak oyunu öğrenmiş durumda sizde öğrenenler arasına adınızı yazdırın.

Yazımızı bitirdikten sonra lütfen alt kısımdan yazımız ve oyunumuz ile alakalı yorum bırakmayı ihmal etmeyin. Ayrıca sayfamızı sosyal hesabınızdan paylaşarak ve alt kısımda bulunan yıldız puanlama yaparak bizlere destek ola bilirsiniz. Şimdiden teşekkür eder iyi oyunlar dileriz.

Oynamak İçin Tikla
Oynamak İçin Tikla

Bir önceki yazımız olan Batakta Çiz Kaçtır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin En Kaliteli Batak Oynama Sitesi


Dostlukların pekiştiği pişti gibi oyunlarının masaya vurulduğu çiz diyerek rakiplerini sinirlendirdiğiniz gerçek kağıt oyunları oynan adres. Sizler için hazırlanan sayfalarımızda dilediğiniz kadar üyeliksiz batak oyunları oynayın, Batak - Üyeliksiz batak oyna - Batak Oyna - Sohbetli Batak - Üyeliksiz Batak

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.