batak oyna

Sohbetli Batak

okey oyna

Sohbetli Batak oyunu nedir ve nasıl oynanır. Aklınızdaki sohbet ederek batak oyunu ile alakalı tüm sorularınıza yazımızda yer vererek sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Sohbetli Batak Oyna

Sohbetli oyunumuz içerisinde batak oyunları oynayarak rakiplerinizle hem sohbet ede bilecek hemde oyun oynaya bilme imkanı yakalaya bileceksiniz. Bir çok batak sitesinde oyun oynarken sohbet ede bilme imkanı neredeyse hiç yok ancak batakoyna.net olarak sizlere bu hizmeti sağlamış bulunmaktayız.

sohbetli batak oyna
sohbetli batak oyna

Sohbetli İhaleli Batak

İskambil oyunlarının en iyisi herkesin bildiği gibi ihaleli oynanan batak oyunudur. Sizler için hazırlanmış Sohbetli ihaleli batak salonumuz içerisinde rakip oyuncularla ve eşiniz ile ihaleli batak oyunlarını oynarken sohbet ve muhabbet ede bilme imkanı yakalayacaksınız.

Yüzlerce bay/bayan kullanıcının terci ettiği oyunlar arasında yerini alan batak oyunumuzda sitemiz üzerinde yapılan bir anket sonucunda. Kullanıcılarımızın bir çoğunun batak oynarken konuşamamak ve bu sebeple anlaşamadıklarını dile getirmişlerdir bizlerde yönetim olarak sizlere hazırlamış olduğumuz salon sayesinde bu soruna hallettiğimizi duyurmak isteriz.

Gömmeli Batak

Gömmeli batakların arasında en çok popüler olan salonumuzda hemen sizlerde rakip ve eşli oyunlarda konuşma imkanı yakalayarak oyuncularla hem konuşa bilecek hemde oyun oynaya bileceksiniz. Tek yapmanız gereken sayfamızın alt kısmında bulunan oyuna/salona giriş olan kısımdan hemen oyun penceremize giriş sağlaya bilirsiniz.

Oyuncularla sadece sohbet etmekle kalmayacak aynı zamanda rakip oyuncularınıza kendisini gösterirken onları yenerken onlarla alay edercesine çay kahve gibi ikramlarda bulunarak onları sinirlendire bileceksiniz 🙂 böylelikle oyunda ne kadar profesyonel olduğunuzu rakiplerinize göstermiş olacaksınız.

Bir çok özelliği içerisinde barındıran batak salonumuzda hem sohbet hem muhabbet hemde radyo hizmetimiz olacaktır. DJ’lere istek parçalar yaparak eşli oyunlarda eşinize mücadele yaptığınız rakip oyunculara istek parçalar yollayarak onları sevindire bileceksiniz.

Oyuncuların neredeyse çoğu arama motorlarından batak oyununa ve benzeri oyunlara giriş yapmaktadır. Bu sebeple maalesef google’de aramış olduğu kelimelerde aldatıcı içeriklere ve sitelere giriyorlar ve umduklarını bulamadan sayfayı terk etmek zorunda kalıyorlardır. Ancak hazırlanan oyun sistemimiz sayesinde bundan sonra böyle sorunlar yaşamadan oyunun keyfini çıkara bileceksiniz.

Oyunumuzu ve oyun özelliklerinin faydalarından istifade etmek istiyorsanız hemen alt kısımdan. Oyun odalarımıza giriş yaparak oynamaya başlaya bilirsiniz.

Oynamak İçin Tikla
Oynamak İçin Tikla

Bir önceki yazımız olan İnternetsiz Batak Oyna başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin En Kaliteli Batak Oynama Sitesi


Dostlukların pekiştiği pişti gibi oyunlarının masaya vurulduğu çiz diyerek rakiplerini sinirlendirdiğiniz gerçek kağıt oyunları oynan adres. Sizler için hazırlanan sayfalarımızda dilediğiniz kadar üyeliksiz batak oyunları oynayın, Batak - Üyeliksiz batak oyna - Batak Oyna - Sohbetli Batak - Üyeliksiz Batak

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.