batak oyna

Tatilde batak oynama keyfi

okey oyna

Tatilde batak oynama keyfi

Tatilde batak oynama keyfi sezonu başladı kavurucu sıcaklar baş alıcı güneş deniz kum kumsal bir çok kişi artık tatile erken başlayarak tatil beldelerine akın etmeye başladı sizlere tatil beldeleri arasında bir yerden bahsetmek istiyorum örneğin kumla, geçenlerde bir arkadaş ile kumla plajında dolaşırken 2 kişinin şemsiyenin altına oturmuş batak oynadıklarını gördük merak ettik gittik sorduk, kolay gelsin neden batak oynuyorsunuz acaba dedik cevaben kendileri de bizlere dönerek plaja ve tatil yerlerine giderken hiç yer kaplamayan taşırken zorluk çekmediğimiz tek oyun kültürümüz batak oyna olmaktadır.

Batak Oynama Keyfi

Batak oyunları bir çok tatil beldesinde ve tatile giderken terci edilen bir oyun türüdür sebebi ise batak destesi olan kağıtları bir çantanın içerisine yada cebinize dahi koya bilir ve kolaylıkla taşıya biliyorsunuz. Böyle olunca da terci edilen oyun türünden biri olması aşikar oluyor, batak oyunları haricinde kalan diğer oyunların hepsi hemen hemen hem taşıma esnasında hem yanınızda kolaylıkla bulundururken zorluk çekeceğiniz büyüklüğe sahip.

Tatil Mekanlarında Boş Zamanlarınızı Batak Oynayarak Geçirin

Kartlarımızda da gördüğünüz gibi belli sayıda 51, 54, 101 gibi kağıt destesi bulunmakta ve bu desteler toplu olunca cebinizde bile tutmanızda sizlere sorun teşkil etmeyecek ve yorulmayacaksınız. Nereye giderseniz gidin yanınızda taşıya bileceksiniz.

Tatil beldelerinde en az 2 kişi en fazla 4 kişi olan bir grup gezintisinde sizleri yanlız bırakmayacak olan ve sizlere orada canınızın sıkılmaması için eşlik edecek tek gerçek ortak arkadaşınız olan batak oyunlarımızı oynaya bilmeniz için ya bir deste iskambil kartı bulunmanız gerekecek yada telefondan yada netbook tablet cihazlardan batak oynaya bileceğiniz bir internet bağlantınız olmalı sitemiz içerisinde sizlere hitap eden her çeşit batak oyunlarından istifade ede bilirsiniz. Tatilde batak oynama keyfi.

Batak Oynamak Hiç Bu kadar Keyifli Olmamıştı

Tatil beldelerinin bir çok yerinde maalesef kahve veya cafe tarzı mekanlar bulunmamaktadır. Batak fanatikleri bu konuda üzülüyor olsa bile buna bir çözüm bulunamadı. Ancak batak oyna sitemiz olarak bu konuyu ele alarak siz değerli kullanıcılarımızın tatil keyfini yaparken batakta oynaya bilmeleri adına batak oyununu tatil batak moduna geçirip sizlere batak oynama imkanı sağlamış durumdayız.<

Bir önceki yazımız olan Batak Oyunları Oynayarak Stres Atıp Zaman Geçirin başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin En Kaliteli Batak Oynama Sitesi


Dostlukların pekiştiği pişti gibi oyunlarının masaya vurulduğu çiz diyerek rakiplerini sinirlendirdiğiniz gerçek kağıt oyunları oynan adres. Sizler için hazırlanan sayfalarımızda dilediğiniz kadar üyeliksiz batak oyunları oynayın, Batak - Üyeliksiz Batak Oyna - Batak Oyna - Sohbetli Batak - Üyeliksiz Batak

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.