batak oyna

Üniversite batak oyunu oyna

okey oyna

Üniversite batak oyunu oyna

Okuduğunuz liseden mezun olduktan sonra üniversite batak girdiğinizde belki de en çok karşılaşacağınız kağıt oyunlarından birisi bataktır. Özellikle yurtta kalan öğrencilerin can sıkıntısının ilacı batak oyunudur. Dolayısı ile batak oyununu iyi bir şekilde öğrenmek, üniversitede çok daha rahat bir şekilde arkadaş bulmanızda etkili olacaktır. Çünkü batak oyununun farklı şekillerde oynanış stilleri vardır ve bu stilleri önceden bilmeniz sizin için faydalı olacaktır.

Üniversite batak en çok oynanan batak çeşidi eşli ihaledir. Eşli ihale oyununda iki kişiden oluşan 2 kişi olur. Herkes karşısında oturan kişiyle eş olur ve buna göre oyun oynanır. Bu oyundaki ana amaç ise eşinizle beraber olabildiğince fazla el almaktır. Dolayısı ile eşinizle iyi anlaşmanız gerekir. Eğer eşinizle kozlarınızı tutturabilir ve ihaleye böyle girebilirseniz, rakiplerinizi kolaylıkla eleyebilirsiniz. Buradan da anlayabileceğiniz gibi eşinizle oyun içerisinde sağlayacağınız uyum, ileride iyi birer arkadaş olmanızda etkili olacaktır. Bu sayede yeni insanlarla tanışacak ve ortama çok daha rahat bir şekilde uyum sağlayabileceksiniz. Bu açıdan duruma baktığımızda da genel olarak üniversitede okuyan öğrencilerin büyük bir kısmı batak oyna oyununu tercih etmektedir. Sizde batağı iyi bir şekilde öğrenerek farkınızı üniversitede gösterebilirsiniz. Hatta batak oynanacağı zaman aranan isim olabilirsiniz. Böylece çok daha fazla keyif alır ve çok daha güzel vakit geçirirsiniz.

Üniversitede Batak Turnuvaları

Özellikle batak oyna Her şehirde genel olarak batak turnuvası düzenlenmektedir. Özellikle üniversite öğrencileri için düzenlenen bu etkinliklerde birçok yeni insanı tanıyabilirsiniz. Dışarıdan katılımın yasak olduğu üniversite batak turnuvalarında kendinize eş bulup, giriş yaparsınız. Kazandığınız takdirde de güzel hediyeler alabilirsiniz. Üniversitelerde bu tarz batak turnuva etkinlikleri sürekli düzenlenmektedir. Özellik kış aylarında batak oyununu oynayan kişi sayısı çok fazla olduğu için birçok kafe insanları birbirine yakınlaştırmak amacıyla bu tarz etkinlikler düzenlemektedir.

Bu turnuvaların diğer güzel yanı ise farklı insanları görecek olmanızdır. Yani siz mühendislik fakültesinde okusanız da oynadığınız oyunda karşınıza rakip olarak tıp fakültesinden öğrenciler gelebilir. Böylece onlarla tanışabilir, belki de çok güzel arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Bu yüzden üniversiteye gittiğinizde batağı güzel bir şekilde öğrenmeniz girdiğiniz ortamlarda daha rahat etmenizde etkili olacaktır.

Üniversitede Ders Aralarında Batak Oyunları

Üniversiteye girdiğiniz kuşkusuz oldukça fazla zamanınız olacak ve bu zamanların büyük bir kısmı vakit öldürmek olarak geçecektir. Genelde öğrenciler boş derslerde ya da uzun ders aralarında batak oynamayı tercih etmektedir Bu sayede vakitlerini öldürürken aynı zamanda güzel sohbetlerde kurmaktadır. Özellikle eğer üniversiteye ilk gidişinizse ve gittiğiniz ortamda kimseyi tanımıyorsanız, sınıf arkadaşlarınızdan birisinin söylediği “Hadi batağa gidelim.” teklifine hemen katılabilir, böylece birçok yeni insanla tanışma fırsatını elde edebilirsiniz. Sosyalleşme üniversitede çok önemli olduğu için batak oyununu öğrenmeniz, sosyalleşmenize çok faydalı olacaktır.

Dilerseniz batak oyunlarımızı ve oyunumuzu bilgisayarınıza indirerek hızlıca erişim sağlaya bilir oyunların keyfini çıkara bilirsiniz. Yapmanız gereken çok basit hemen batak indir sayfamızı ziyaret ederek açılacak olan sayfamızda yer alan makaleyi okursanız oyunu ve oyunları bilgisayarınıza ve internet olan cihazlarınıza nasıl indire bileceğinizi öğrene bilirsiniz. Üniversite batak oyunu oyna, Üniversitede Oynana Bilecek Oyun.

Sitemizde de sizlere bu konuda yardımcı olacak birçok batak oyun bilgisi vardır. Bu bilgileri inceleyerek batağı en güzel şekilde öğrenebilir, üniversitedeki arkadaşlarınıza oyunun inceliklerini öğretebilirsiniz. Böylece batak oyununun geçtiği yerde ilk sizin isminiz anılır. Buda daha rahat arkadaşlar bulmanızda etkili olur. Kısacası batak oyunu sadece vakit öldürmek için oynanan bir kağıt oyunu değildir. Bundan da önemlisi batak her ortamda insanların birbirleri ile daha rahat iletişim kurmasını sağlayan bir bağlantıdır. Zaten etrafınızdaki yaşlı insanlara bakacak olursanız, genelde en samimi arkadaşları kahvehanedeki oyun arkadaşlarıdır. Çünkü o arkadaşlarıyla çok güzel vakitler geçirmişlerdir ve çok güzel oyunlar oynamıştırlar. Dolaysı ile üniversite ortamı gibi büyük bir ortama girdiğinizde batağı en güzel şekilde öğrenmeniz her zaman işinize yarayacaktır. Üniversite batak oyunu oyna

Bir önceki yazımız olan Batak Oyunlarının İncelikleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin En Kaliteli Batak Oynama Sitesi


Dostlukların pekiştiği pişti gibi oyunlarının masaya vurulduğu çiz diyerek rakiplerini sinirlendirdiğiniz gerçek kağıt oyunları oynan adres. Sizler için hazırlanan sayfalarımızda dilediğiniz kadar üyeliksiz batak oyunları oynayın, Batak - Üyeliksiz Batak Oyna - Batak Oyna - Sohbetli Batak - Üyeliksiz Batak

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.